VÅRE ANSATTE

Møt menneskene som hver dag jobber for at Glassmester1 skal bli Norges største frittstående glassmesterkjede med de mest fornøyde kundene!

Ansatte i Glassmester1 AS (kjeden), og avdelingene i Oslo og Akershus:

Magnus Bråten er Salgssjef og innkjøpsansvarlig i Glassmester1

MAGNUS BRÅTEN

Daglig leder
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 911 76 551
magnus@glassmester1.no

Tomm Walter Larsen er Markeds- og kjedesjef i Glassmester1

TOMM WALTER LARSEN

Markeds- og kjedesjef
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 913 88 206
tomm@glassmester1.no

Camilla Otterlei er Økonomisjef i Glassmester1

CAMILLA OTTERLEI

Økonomisjef
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 913 53 477
camilla@glassmester1.no

Tone Loberg er Markedskoorinator for Glassmester1

TONE LOBERG

Markedskoordinator
Glassmester1 AS
……………

Tlf. +47 951 06 396
tone@glassmester1.no

Tore Søreng er Produktsjef Dør og Vindu i Glassmester1

TORE SØRENG

Produktsjef Dør og Vindu
Glassmester AS
……………

Tlf. 47 940 10 666
tore.soreng@glassmester1.no

Espen Sæther

ESPEN SÆTHER

Driftssjef / Salg Proff
Glassmester1 Oslo & Romerike

……………

Tlf. +47 976 89 215
espen@glassmester1.no

Kim Sunden er Driftssjef, med ansvar for salg til proff-kunder for Glassmester1 i Oslo og Romerike.

KIM SUNDEN

Driftssjef / Salg Proff
Glassmester1 Oslo & Romerike
……………

Tlf. +47 940 05 577
kim@glassmester1.no

Artur Olaf Jensen er Selger for Glassmester1 i Oslo og Romerike

ARTUR OLAF JENSEN

Selger
Glassmester1 Oslo & Romerike
……………

Tlf. +47 400 22 707
artur@glassmester1.no

Morten Tidemann har ansvar for befaringer og kontrollmålinger for Glassmester1, primært i Oslo og Romerike.

MORTEN TIDEMANN

Befaring / Kontrollmåling
Glassmester1 Oslo & Romerike
……………

Tlf. +47 992 49 685
morten@glassmester1.no

Jim Haugen er Driftssjef, med ansvar for salg til proff-kunder for Glassmester1 i Bærum og Asker

JIM HAUGEN

Driftssjef / Salg Proff
Glassmester1 Bærum & Asker
……………

Tlf. +47 900 53 318
jim@glassmester1.no

Tore Ringstad er Selger i Glassmester1

TORE RINGSTAD

Selger
Glassmester1 Bærum & Asker
……………

Tlf. +47 911 11 373
tore@glassmester1.no

Richard Gundersen har ansvar for befaringer og kontrollmålinger for Glassmester1, primært i Bærum og Asker området.

RICHARD GUNDERSEN

Befaring / Kontrollmåling
Glassmester1 Bærum & Asker
……………

Tlf. +47 908 98 633
richard@glassmester1.no